Ülkemizin; 925 ayar gümüş takı ve yarı değerli taşlar sektöründeki önde gelen firması YÜCE nin, resmi web sayfasına hoş geldiniz.

Türkiyenin gümüş takı esnafı ve tüketicisi ile, ilk ithal gümüş takı çeşitlerini tanıştıran şirketimiz, her zaman ilklerin öncüsü olmuş, kalitesinden ve sanat zenginliğinden ödün vermeden, daima çözüm ortağı olarak, müşterilerinin yanında durmuştur.

Her ay 400' den fazla yeni modeli koleksiyonumuza eklediğimiz,1000 lerce çeşitlerimizi, kolay ve rahat seçebilmeniz için , özenle hazırladığımız İstanbul Eminönü Çemberlitaş 'ta bulunan Mağazalarımıza , güler yüzlü profesyonel ekibimiz tarafından ''DAVETLİMİZSİNİZ''


Sadece 1.kalite olarak üretilen ; 
Markazit, Zirkon, Rubi (Zümrüt-Yakut-Safir ) Kehribar, Swarovski, Quartz, Granat, Turkuaz, Onix, Otantik, Alyans, Elektroform vb….. zenginlikle süslenmiş mücevheratlarımızı, yüz binlerce takı severin üzerinde ahenkli bir şekilde duruşunu görmek, en büyük mutluluğumuzdur.

Yurdumuzun tüm İllerinde,İlçelerinde ve yurt dışında onlarca ülkede, ürünlerimizi takı severlerin hizmetine sunan seçkin kuyumcu meslektaşlarımızla, gurur duyuyor yeni dostlarımızla da tanışmak dileği ile saygılar sunuyoruz.


YÜCE SİLVER
''Güzelliğe anlam katan detay''